Klienti, ktorí komunikáciu zvládajú výnimočne aj vďaka našim riešeniam

Klientom poskytujeme podporu počas celého životného cyklu projektov. Komunikujeme s nimi a vždy zisťujeme ako naše riešenia plnia ich ciele.

Pridajte sa k našim klientom

Vybraní zákazníci

„Dva dni trvajúca kompletná výmena komunikačnej infraštruktúry, pozostávajúca z viac ako 200 koncových bodov a rozmiestnená v dvoch budovách. To všetko počas normálneho behu a na konci spoľahlivé riešenie bez náročnej údržby a bez výpadkov. Vďaka spolupráci s firmou ALCASYS máme spokojnejších zákazníkov hotela“.

Tomáš Weiss
IT oddělení, GRAND HOTEL BELLEVUE

Prípadové štúdie

Porozumieme vašim potrebám, navrhneme vhodné riešenia, dostaneme ich do života a podporíme vás počas celej doby používania


Blog | Trendy call centier v roku 2023
Odvetvie kontaktných služieb sa neustále vyvíja. Inak tomu nie je ani v roku 2023. Pozrime sa spoločne na trendy, ktoré tento segment formujú.
Čítaj viac
Ako stúpla dovolateľnosť na infolinku o 11 percent po implementovaní riešenia.
Prípadová štúdia s AHOJ!
Čítaj viac
Dôvera obslúži 350.000 hovorov ročne
“Výzvou pre ALCASYS boli naše požiadavky, ktoré boli často šité pre nás a vyvíjali ich takpovediac od podlahy. Výsledkom boli návrhy a riešenia, ktoré dodnes aktívne využívame.” hovorí Martin Červenák, manažér odboru kontaktného centra.
Čítaj viac
BVS vyrieši takmer 10 000 hovorov
ročne automaticky a okamžite.
Čítaj viac
​

„Priemerne vyriešime viac ako stovku náročných zákazníckych požiadaviek denne (v období ročných závierok a bezprostredne po aplikácií legislatívnych zmien je to aj trojnásobok)“.
Ing. Branislav Horeháj
Výkonný riaditeľ HOUR

Poskytovateľ mzdových a personálnych informačných systémov

„Spoločnosť ALCASYS je našim dlhodobým dodávateľom call-centrových technológií. Už viac ako 6 rokov nám zastrešuje komplexné riešenia, jednak z pohľadu technológií ale aj konzultačnej podpory, čím nám výrazne šetrí čas a hlavne zjednodušuje prácu. Špičkové technológie a flexibilita pracovníkov spoločnosti ALCASYS je pre nás zárukou komfortnej spolupráce aj naďalej.“

Pavol Čus

Generálny riaditeľ

Poďme komunikovať

Spoločne nájdeme cestu, ako dosiahnuť vaše ciele.

Kontaktujte nás