Komunikačné riešenia pre železničnú dopravu

Vyberte si komunikačné riešenie, ktoré poskytuje pasažierom komfort a prevádzkovateľom istotu a spoľahlivosť.

Naplánujte si konzultáciu

Vybraní zákazníci

Našej expertíze veria významní dopravcovia

Dodávame technológie a know-how, na ktorých stoja informačné systémy pre cestujúcich a kritické komunikačné infraštruktúry v železničnej doprave.

Informačné systémy pre cestujúcich (PIS)

Poskytujeme riešenia pre železničnú dopravu ako WiFi pre cestujúcich, špeciálne kamerové systémy, systémy počítania cestujúcich, informačné displeje a ucelený informačný systém.

Benefity, ktoré získate

WiFi pre cestujúcich.

Informačné LED tabule a LCD monitory. Poskytujú informácie ako trasa vlaku, výluky na trati, prestupné stanice, reklamné spoty a iné informácie pre cestujúcich počas jazdy.

Systémy počítania cestujúcich.

Kamerový systém. Pomáha zvýšiť bezpečnosť cestujúcich a prevádzky. Inteligentné prepínanie pohľadov pre rušňovodiča. Záznam obsahuje doplnkové informácie o polohe a udalostiach na trati.

Hlasový komunikačný systém pre komunikáciu vlakového personálu a  informovanie cestujúcich.

Integrované komunikačné pracovisko pre rušňovodiča s prístupom ku všetkým prvkom informačného systému pre cestujúcich a jeho diagnostike.

Spoľahlivé a certifikované zariadenia. Všetky nami dodávané riešenia spĺňajú požiadavky TSI, sú testované a certifikované na elektromagnetickú kompatibilitu + odolnosť, vibrácie, požiarnu odolnosť, tepelnú odolnosť.

Prenosové systémy pre kritickú infraštruktúru

Takmer 10 rokov ako autorizovaný partner Hitachi ABB Power Grids Switzerland, pôvodne Keymile AG Germany, poskytujeme našim zákazníkom služby pre riešenie kritickej komunikačnej infraštruktúry na báze prístupovej a transportnej platformy UMUX 1500 resp XMC 20/25.

Výhody platformy

Spĺňa prísne požiadavky na prístupové a transportné siete pre tzv „Mission Critical” Systémy.

Flexibilita pri výbere najlepšej technológie pre kritické aplikácie. Podporuje koexistenciu natívneho TDM a paketového prenosu dát v jednom sieťovom zariadení.

Najvyššia dostupnosť za každých okolností. XMC20/25 poskytuje rovnakú škálovateľnosť v TDM, ako aj v paketových sieťach MPLS-TP a IP.

Platforma je mechanicky robustná a vďaka nízkej spotrebe energie je možná prevádzka bez ventilátora.

Vysoko dostupný prenos dát. Funkcie QoS (Quality of Service) zaručujú spoľahlivý prenos údajov. Platforma XMC20/25 je vybavená mnohými redundantnými a ochrannými funkciami.

Vysoko bezpečné šifrovanie dát. Najmodernejšie šifrovanie založené na kľúčoch generovaných hardvérovým kvantovým generátorom náhodného čísla. S dôrazom aj na zachovanie vysokej úrovne dostupnosti údajov.

Služby platformy XMC20/XMC 25 sú centrálne spravované systémom riadenia siete UNEM alebo lokálnym terminálom ECST.

Certifikované riešenia

Zariadenia a systémy, ktoré sú súčasťou našich riešení spĺňajú prísne normy.

 

 

Bez partnerov by to nešlo

Našich technologických partnerov si starostlivo vyberáme. Ak splnia naše prísne nároky, budujeme s nimi dlhodobé vzťahy. Tak, aby ste z toho benefitovali vy.

Poďme komunikovať

Spoločne nájdeme cestu, ako dosiahnuť vaše ciele.

Kontaktujte nás