Technický expert / Konzultant

&nbps;

Technický expert / Konzultant

Kto sme a čo robíme

Sme IT spoločnosť, ktorá firmám pomáha zefektívniť ich komunikáciu s ich zákazníkmi, či už ide o telefonovanie, e-maily, chaty, sms správy, alebo sociálne siete - nasadzovaním riešení kontaktných centier. Významnou súčasťou našej práce je integrácia kontaktných centier s CRM a databázami, aby sme agentovi kontaktného centra uľahčili prácu a aktivity v čo najväčšej miere automatizovali.

Hlavnou technologickou platformou v našich riešeniach je softwarová platforma Genesys, pre ktorú vyvíjame vlastné aplikácie a integračné moduly.  

Snažíme sa, aby naša práca bola prínosom pre zákazníkov a aby sme sa s každým projektom niečo nové naučili a posunuli seba aj celú firmu vpred.

Technológie s ktorými pracujeme sú Genesys, k tomu pridružené databázy Oracle, MSSQL alebo postgreSQL, operačné systémy Linux alebo Microsoft. Aplikácie bežia zväčša na java aplikačných serveroch alebo platforme .NET, v ktorých naši developeri aj aplikácie vyvíjajú.

Koho hľadáme?

Hľadáme do tímu technicky podkutých ITčkárov, ale aj IT juniorov, ktorým zvedavosť nedá spávať a hľadajú riešenia až kým technické oriešky naozaj nerozlúsknu.

Očakávame rozhľad v rôznych oblastiach, nakoľko je naša práca veľmi rozmanitá a často prichádzame do kontaktu s novými technológiami. Predpokladáme, že naši budúci kolegovia sa nových vecí nezľaknú a s kľudom a rozvahou sa v problematike zorientujú, chýbajúce znalosti si doštudujú, poradia sa s kolegami, prípadne sa s danou technológiou pohrajú a zoznámia.

Súčasťou našej DNA je spolupráca a dobrá komunikácia medzi sebou aj s našimi zákazníkmi. V kolektíve sa delíme o know-how a tešíme sa, že sa niečo nové naučíme aj od nových kolegov.

Ako sa pripraviť na pohovor?

Na pohovore nás bude zaujímať, čo Vás na IT baví, na akých projektoch ste pracovali (akákoľvek ucelená práca s výsledkom je projekt) a čo ste sa pri tom naučli a tiež v akých oblastiach sa chcete zdokonalovať. Tiež sa pobavíme na technické témy ako su siete, databázy, jednoduché algoritmy, operačné systémy. Pohovor nie je odbornou skúškou, ale potvrdením správneho principiálneho chápania, prístupu a myslenia. Ani my nevieme všetko, viac ako odpovede nás zaujíma samotná diskusia. Počítajte s tým, že sa Vás budeme pýtať viacerí. Možno raz budeme kolegovia a nie je lepší čas začať sa zoznamovať, ako hneď pri prvom stretnutí. 

Čo ďalej?

Ak vás ponuka zaujala, napíšte prosím na marek.spilda@alcasys.eu alebo zavolajte na číslo +421 903 987 278.