content_in_prefered_language_mutation

switch_content

Riešenia

&nbps;

Aj Vám pomôžeme s riešením na mieru

Ponúkame efektívne a spoľahlivé riešenia pre firemnú komunikáciu, ktoré sú postavené na technológiách popredných svetových komunikačných firiem.

Kontaktné centrá

Komunikácia so zákazníkmi dávno prerástla za hranice telefonovania, preto dnešné kontaktné centrá musia pokrývať všetky kanály, ktoré si moderná doba vyžaduje, Telefón, Email, Chat, Web, Sociálne siete. Všetky tieto kanály už Vaši zákazníci poznajú a používajú každý deň.

Je teraz na Vás, aby ste ich prepojili do jednej súvislej konverzácie v rámci kontaktného centra a ponúkli Vašim klientom pomocnú ruku tam, kde ju očakávajú.

Komunikácia

Spôsob komunikácie sa výrazne mení spolu s dynamickými potrebami každej firmy v dnešnej rýchlej dobe. Ponúkame viacero riešení, ktoré sa prispôsobia Vašim požiadavkám a umožnia Vám jednoducho pokryť každodenné potreby.

Umožňujeme spájať Vašich zamestnancov bez ohľadu na miesto, kde sa práve nachádzajú a poskytnú im nové možnosti ako efektívne spolupracovať.

Aplikácie a integrácia

Každý náš klient je jedinečný a tak sa k nemu snažíme pristupovať. Vývoj a customizácia aplikácií nám dáva priestor vyhovieť našim zákazníkom a maximálne sa prispôsobiť ich potrebám. Náš vývojový tím nám dáva možnosti, ktoré ďaleko presahujú funkcie bežne dodávaného riešenia.

Zároveň vieme naše aplikácie lepšie integrovať do prostredia, v ktorom sú používané.

Cloud

Nezávislosť na lokalite, infraštruktúre a vlastnom hardware. To prináša Cloud. Služby, ktoré môžete využívať odkiaľkoľvek s vysokou dostupnosťou a bez veľkých zriaďovacích nákladov.

Malé klientské centrá ako aj enterprise riešenia s nahrávaním a zálohovaním kompletne zastrešené jednou službou, ktorej rozsah si definujete Vy.

Referencia

Poskytovateľ mzdových a personálnych informačných systémov

Jednou z našich kľúčových služieb je telefonická podpora – hot-line. Pre realizáciu tejto služby sme si vybrali za partnera spoločnosť Alcasys, ktorá na základe našich požiadaviek naimplementovala riešenie Genesys . Priemerne vyriešime viac ako stovku náročných zákazníckych požiadaviek denne (v období ročných závierok a bezprostredne po aplikácii legislatívnych zmien je to aj trojnásobok).

Ing. Branislav Horeháj
výkonný riaditeľ