content_in_prefered_language_mutation

switch_content

Naša firma

&nbps;

Spoločnosť ALCASYS Slovakia, a. s.

pôsobí od marca roku 2004 na slovenskom trhu ako dodávateľ a integrátor moderných a profesionálnych komunikačných riešení.

2004

Vznik akciovej spoločnosti

2006

Získali sme certifikáciu kvality ISO 9001:2000

 

2007

Realizujeme projekt nového kontaktného centra najväčšej slovenskej banky VÚB

2009

Získavame ocenenie “Genesys partner of the year in CEE”

 
 

2013

Vstupujeme do spoločnosti Webster Communications

2014

Po desiatich rokoch fungovania spoločnosti sme 30 členný kolektív

 

2015

Zakladáme ALCASYS Czech Republic, s.r.o.

Náš tím

“Stále sme dostatočne malá firma na to, aby sme boli flexiblní, ochotní a práca nás bavila a už sme dostatočne veľká firma na to, aby sme zvládli veľké projekty a poskytovali kvalitne servisnú podporu pre našich zákazníkov.”

Ján Kostka

Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva

“Každý jeden projekt nás posunul vpred, jednotlivcov, kolektív i firmu.”

Marián Peťko

Prevádzkový riaditeľ a podpredseda predstavenstva

 

“Pozorne Vás počúvať, byť podporou, získať a udržať si Vašu dôveru.”

Peter Bališ

Vedúcí servisného tímu

"Zákazníci neočakávajú, že budeme dokonalí. Zákazníci očakávajú, že im pomôžeme keď sa veci pokazia."
Donald Porter

Peter Janičina

Vedúci tímu konzultantov zákazníckych centier

 

“Vybudovat v ČR špičkového a zároveň dosažitelného poskytovatele služeb v oblasti kontaktních center a Customer eXperience.”

Petr Hybš

Konateľ ALCASYS Czech

 
Radomír Letaši

“Sme silný tím s rodinnou atmosférou, ktorý je tu pre Vás. Teší nás, keď sa môžeme spolupodieľať na Vašich úspechoch a rásť s Vami.”

Radomír Letaši

Člen predstavenstva a finančný riaditeľ

Náš stabilný tím zložený z ľudí, ktorí dlhodobo pracujú v odbore a realizovali veľa projektov, je zárukou kvalitných služieb, ktoré oceňuje množstvo našich zákazníkov. Ponúkame konzultácie a kompletný návrh riešenia, máme dlhoročné skúsenosti s nasadzovaním a integráciou komunikačných riešení a zabezpečujeme rýchlu pomoc pri riešení problémov, či úprav Vašich systémov. V súčasnosti náš realizačný tím tvorí viac ako 30 analytikov, konzultantov, projektových managerov, technických expertov a developerov, ktorí sú pripravení riešiť Vaše požiadavky.

Skúsenosti

Na náš tím sa môžete spoľahnúť. Má skúsenosti s nasadzovaním a integráciou komunikačných systémov, či sa jedná o rutinné konfigurácie alebo úplne nové na mieru navrhnuté riešenia. Pracujeme so špičkovými technológiami a naši konzultanti a experti majú neustále možnosť napredovať a prinášať svetové trendy v komunikácii na náš trh.

Medzi našich zákazníkov patria Orange, ESET, CFH, Telekom či Allianz. Mnohé z nich využívajú našu aplikáciu WebGAD.

Hodnoty

Veríme, že úspech firmy závisí od ľudí, ktorí sú jej súčasťou. Uznávame hodnoty, ktoré považujeme za kľúčové v každodenných vzťahoch v rámci firmy, aj mimo nej. K sebe aj našim partnerom sme úprimní a otvorení. Zároveň  pristupujeme ku každému s rešpektom. Neustále sa snažíme učiť a rozvíjať svoje schopnosti a podeliť sa o ne aj s  našimi partnermi.

Našim cieľom je mať z práce radosť a nie mať len zamestnanie. Veríme, že takto môžeme stále napredovať a byť hrdí na firmu, v ktorej pracujeme.